3 שיטות לקידום אתר בשיטת DIY

שלום חברים!

ובכן, גוגל שמעו לזעקתם של בעלי האתרים והחליטו לאפשר שימוש בדבר הנקרא SEO – קידום אתרים אורגני, המאפשר לנו להתקרב בכמה צעדים נוספים אל הדפים הראשונים במנוע החיפוש.
קידום אתרים אורגני זו אומנות לשמה וכמו בכל אומנות, חייבים לדעת כיצד להשתמש בה בצורה נכונה. כמעט כל אחד שקרא מאמרים בתחום יכול לחשוב כי הוא  מומחה ויכול להתחיל לקדם אתרי לקוחות, דבר שגוי שיכול לפגוע בו ובלקוחותיו.

אך בכל זאת, איך אנחנו יכולים בתור בעלי עסקים באינטרנט לקדם את האתר שלנו ולו במעט?

בכדי לענות על השאלה הזאת, נתמקד בשלושה שלבים פשוטים שיגרמו לאתר האינטרנט שלך לעקוף את המתחרים.

  1. לבצע מחקר מילות מפתח

כשאנחנו מקלידים בשורת החיפוש בגוגל את המילים: "מרפאת שיניים", אנחנו מקבלים מספר רב של אתרים שקודמו במילת המפתח: "מרפאת שיניים". מחקר מילות המפתח נחוץ על מנת לבצע קידום אורגני יעיל וממוקד לקהל היעד של העסק. הרי, אם אנחנו אורתודנטים, סביר להניח שלא נקדם את האתר שלנו באחד מהביטויים: "רופא משפחה" או "השתלת כליה" כי זה לא רלוונטי לתחום העיסוק שלנו. אך אם נקדם את האתר במילות המפתח: "אורתודנטים" או "רופא שיניים" התוצאות יהיו אפקטיביות יותר בעבורנו.
ישנם לא מעט כלים ברשת איתם תוכלו לקבל אינדיקציה על מילות מפתח בעלות חיפושים רבים יותר מאשר מילות מפתח שהתחרות עליהן – נמוכה. חפשו: "חקר מילות מפתח" בגוגל והתוצאות יזרמו מאליהן.

 

 

  1. להעלות תוכן ומאמרים

חוץ מהעובדה כי המאמרים והתכנים הם אלה שגורמים לגולשים להחליט האם להשתמש בשירותים שלנו או לא, למאמרים יש השפעה רבה על קידום האתר בצורה אורגנית. למה? מכיוון שלמאמרים המכילים מילות מפתח במינון הנכון, יש השפעה רבה על מיקום האתר בדפי החיפוש. כשהתוכן מותאם למנועי החיפוש וגם רלוונטי עבור הגולשים, ישנו סיכוי טוב להשאיר אותם זמן רב יותר באתר ולהגדיל את זמן השהייה הממוצע בו.

 

 

  1. להחליף קישורים

החלפת הקישורים היא דרך נפוצה לחזק את מילות המפתח שתרצו לקדם. כאשר אנחנו מזכירים את המונח "החלפת קישורים", אנו מתכוונים להכנסת קישורים לאתר שלכם מאתרים אחרים. בואו ניתן דוגמה:
אני בעל אתר של ספרים דיגיטליים בשם BookD ורוצה לקדם את האתר במילת המפתח "ספרים דיגיטליים". על מנת לחזק את מילת המפתח פניתי ליוסי, בעל אתר למכירת מוצרים אונליין בשם OnProduct, וביקשתי ממנו להציב קישור ל Bookd.com מהאתר שלו – Onproduct.com.
כעת כל מה שנותר ליוסי לעשות הוא להכניס מאמר שיכיל את מילת המפתח באתר שלו ולקשר אותה ל Bookd.com.

באמצעות שלושת השלבים הללו, תוכלו להתחיל במלאכת קידום האתר שלכם ובעזרת מקדם אתרים מקצועי, אף לראות תוצאות מוכחות בהמשך.

 

 

חובה זה חובה..
איך אצור איתך קשר? 🙁

תגובות מפייסבוק